Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να παρακολουθήσετε το 2ο Μέρος από το "4ο Διεθνές Πολιτιστικό Φεστιβάλ - Joining people creating culture", που διοργάνωσε ο Σύλλογός μας στις 23.10.17 στην αίθουσα τελετών ΑΠΘ, φέτος με το σωματείο νέα ελπίδα! Συγκεκριμένα, θα παρακολουθήσετε τον Σύλλογο Αλβανών Θεσσαλονίκης Jeta, τον Αρμενικό Πολιτιστικό Σύλλογο Χαμασκαΐν, τον Σύλλογο Κρητών ΙΔΑΙΑ ΓΗ, καθώς και τις βραβεύσεις τριών σπουδαίων καθηγητών! Απολαύστε το!!!

Θερμές ευχαριστίες στους μουσικούς και τους τραγουδιστές!

Μουσικοί: Νίκος Μπούσιος Πάνος Μπούσιος Τάκης Παλαιογιάννης Αλέκος Ζώρας Σπύρος Τζάτζος Πάρης Ελευθεριάδης Νίκος Μανουσαρίδης Κωστής Κυριτσάκης Μάριος Μπορπουδάκης /Τραγουδιστές: Γιάννης Λίτσος Θανάσης Αξελόπουλος Γρηγόρης Μόκας

Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες!!!! Τέλος, ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Μαρία Λαδά για την φανταστική παρουσίαση της εκδήλωσης και σε όλους εσάς που μας τιμήσατε με την παρουσία σας!

Χοροδιδάσκαλος: Στέφανος Φασιάς

Επιμέλεια/Παραγωγή βίντεο: Βόκα Μάρθα